Sevgili Defteri

En romantik anlar bu defterde!

Sevgili defteri sevgilinize özel tasarlanan ona en özel olduğunu hissettirebileceğiniz harika bir hediyedir. Yazmayı öğrendiğimiz ilk andan beri hepimiz günlük, anı defteri gibi arkadaşlar edinerek hem sırlarımızı paylaştık hem de dostlarımızdan hatıralar bıraktık.

Neredeyse başımızdan her geçen olayı bu defterle paylaştık. Yine bizi farklı hissettiren bu özel olayı ona yazıyoruz. Ve bunu sevgiliyle paylaşıyoruz. Sevgililer günü mü yaklaşıyor? Ya da yıl dönümü, doğum günü kısacası özel bir gün için hediye arayışı içinde misiniz.? Size önerim sıradanlıktan uzak ve kendi duygularınızı yazıya dökeceğiniz harika bir defter hazırlamanız.

Sevgili hediye defteri hazırlamak oldukça kolay ve anlamlıdır. Tek yapmanız gereken içinizden ne geçiyorsa onu yazmanız. Sadece yazı olarak düşünmeyin dilerseniz en güzel anların bulunduğu fotoğraflarınızla da süsleyebilirsiniz. Küçük küçük kağıtlar hazırlayıp üzerine hafif mizaç içeren cümleler yazabilirsiniz. Bu sayede yazdıklarınız okunurken hafif bir tebessüm oluşturacaktır.

Bu defteri hazırlamak için herseyguzel.com sitesinde bulunan kişiye özel deri not defteri adlı ürünü kullanabilirsiniz. Bu defterden bahsetmek gerekirsek. Tamamen kişiye özel tasarlanmaktadır. Defterin en güzel yanlarından biri resimde görüldüğü üzere ön ve arka kısmına isim ve yazı eklenebiliyor olmasıdır. Kapak kısmında bulunan kalp detayları deftere ayrı bir hava katmaktadır. Defterin iç kısmı çizgisiz kağıttan oluşmaktadır bu sayede dilediğiniz gibi süsleme yapabilirsiniz.

El yapımı defter  tasarımı özel olarak yapılmıştır. Benim çok beğendiğim bu ürün müşterilerimiz tarafından da ilgi odağı olmuştur. Bu eşsiz ürüne sahip olmak için linke tıklamanız yeterli olacaktır. Ayrıca bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek hediye önerilerimizi görebilir en güncel ürünlerimizden haberdar olabilirsiniz.

 

Bir önceki makalemizi incelemek için linke tıklayınız.

Bu makale hakkında ilk yorumlayan siz olun

Yorum bırakın