Sevgiler Günü Hediyesi

Sevgililer günü

Sevgililer günü yaklaşıyor. Daha kasım ayında olmamıza rağmen, sevgililer gününün telaşı yavaş yavaş sokakları, dükkânlara yansımaya başladı bile. Başrollerinde Charlize Theron ve Keanu Reeves’in oynadığı Sweet November filminden, ülkemize de sızmış olan ‘’Kasımda Aşk Başkadır” geyiği, her yıl sevgililer gününün fitilini ateşlemeye devam ediyor. Peki, nedir bu telaşın sebebi? O gün gelince aşkımız doruğa çıkıp arşa yükselmiyor elbette ama sevgilisi olan birçok insanın herkesin kutlandığı bu günde, hatırlanmamayı hoş karşılayacağını düşünmüyoruz.

O gün nasıl bir sürpriz yapılsa? Özel bir mekâna gidip romantik bir yemek mi yoksa evde küçük sıcak bir kutlama mı? Çiçekler olmazsa olmaz ama hepimizin kafasında aynı soru var. Sevgililer günü hediyesi olarak ne alacağım?

Erkekler, kadınlar kadar olmasa da hediye beklentisi içerisine girebilirler ve kadınlar kadar hediye seçenekleri olmasa da deri cüzdanlar, elektronik aletler, özel tasarımlı not defterleri ve en çok aldıklarımız, parfümler alabileceklerimizin olmazsa olmazları arasında.

Bu yazı için 1 yorum var
  1. Yonca Onbeşoğlu 2017-11-17 16:50

    Her şey güzel!

Yorum bırakın