Pusula Saat

Pusula Saat

     Alışılmışın dışında bir tasarıma sahip olan pusula saatler bileğinizde çok şık duracak. Pusula saatler sadece tasarım olarak pusula görünümüne sahip değildir. Pusula Saatler özel tasarımıyla geçekten saatin pusulası, pusula görevi görmektedir. Doğa yürüyüşlerini seviyorsanız, dağcılık ile uğraşıyorsanız ya da arkadaşlarınızla hafta sonları tekneyle açılıyorsanız zaman ve mekandan haberdar olarak. hem tarzınıza ışık tutarken hem de işlevli bir şekilde kullanabileceğiniz bu şık aksesuarları tercih edebilirsiniz.

     Pusula saat modelleri hakiki deri bir kayışa sahiptir. Kayış uzunluğu 25 cm’dir. Kasa malzemesi pirinçten yapılmıştır. Pusulanın kadranı açılıp kapanma özelliğine sahip oluşuyla bileğinizde absürt durmamasını sağlamaktadır. Eskimiş görüntüsüyle gizemli bir hava vererek sanki büyük büyük dedenizden size kalan pusulalı bir saat gibidir. Kim bilir belki siz de saatinizin arkasına gelecekteki torunlarınıza bir not düşerek saklar onlara bu heyecanın gerçeğini Pusula Saatlerle yaşatabilirsiniz. Pusula Saatleri kendi tarzınızı yansıtmak için kullanabilir ya da sevgiliniz için farklı bir hediye haline getirebilirsiniz. Saat üzerindeki işlemeler güneş ve çiçek desenleridir. Sevdiğinize hediye alıyorsanız saatin arka kısmına özel bir not kazıtarak ona hayatının sonuna kadar kaybetmeyeceği bir hediye sunabilir, baş harflerinizi işletebilir, portrenizi yaptırabilirsiniz. Sevgiliniz Pusula Saatin arkasındaki yazıyı okuyunca sizi bir kez daha sevecek.

Sevgilinizin Yanında Yokken Bile Varlığınızı Hissetsin

     Görselde gördüğünüz şekilde farklı yazı tiplerinde ya da kendi el yazınızla yazdığınız sizden bir izi, sizin için özel olan, söylemek istediklerinizi, sizin için önemli olan cümleleri, sevgilinizle sizin baş harfinizi, portrenizi işleterek kendinizi sevdiğinize her an hatırlatacak ve sevgilinize kendini hiç yalnız hissetmeyeceği bir hediye sunabilirsiniz. Kendi el yazınızı kullanmak isterseniz tek yapmanız gereken resimlerde görüldüğü gibi; beyaz çizgisiz bir kağıda siyah kalem ile yazınızı yazın ve cep telefonunuz ile resim çekip sayfadaki '' görsel '' kısmına yükleyiniz. Sevdiğiniz daima sizi bileğinde hissetsin. Sevgilinizin elinizi tutmayı hiçbir şeye değişmeyeceğini biliyoruz ama sizi hep bileğinde hissetmesi hem sizin hem de sevgilinizin çok hoşuna gidecek.

 

 Tamamen El Yapımı Oluşuyla Size Özel Pusula Saat

    Siz de aynı saatleri herkeste görmeye sıkıldınız mı? Hem farklı hem de tarzınızı yansıtan şık bir saat arıyorsanız el yapımı pusula saatler tam size göre.  Fabrika çıkışlı olmayan bu özel saatler üzerinde bir el emeği barındırmasıyla yalnızca size özel olacaktır.  Üzerine sizin için anlamlı sözleri işleyerek bir tek sizin sahip olabileceğiniz bir saattir Pusula Saat.

Her zaman her yerde farklı olun

     Kendinizi Ödüllendirin. Her zaman her yerde tarzımı yansıtırım diyorsanız Pusula Saatler ile meraklı gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Farklı bir aurası olan bu kişiye özel pusula saatlerin arkasında hayat felsefenizi taşıyabilirsiniz. Biliyoruz siz de şehrin kalabalığından kopup çok istediğiniz dünya turuna çıkmak istiyorsunuz! Saatinizi yanınızdan ayırmayıp gideceğiniz Ülkelerin listesini yaptırabilirsiniz. Size bu cesareti verecek büyüyü yanınızdan ayırmayın.

İsimli Pusula saat ile keşfedin

İsimli pusula saat ile hem kendi tarzınızı keşfedin hem de dünyayı keşfedin. Zamandan ve Mekandan kopmayın! Dünya üzerindeki en önemli iki kavram zaman ve mekan kavramıdır. Hangi saatte nerede bulunduğunuz hayatınızı belirler. Sizi mutlu edecek olan şeyler de bu iki kavram arasından geçip gider. Mutluluklarınızı bileğinize hapsedin. Bir nesneyi önemli kılan şey ona verdiğiniz anlamdan kaynaklanır. Pusulalı saat bileğinizde yer ederken ona baktığınızda hayatın neresinde olduğunuzu fark edin. Pusula saat size özel tamamen el yapımı tasarımıyla sizi farklı, gizemli, şık, doğal gösterecek ve hayat felsefenizi yanınızda taşıma şansı sunacaktır.

 

 

    

 

Bu makale hakkında ilk yorumlayan siz olun

Yorum bırakın