Pusula Saat Modeli

ZAMAN SENSİZ GEÇMİYOR

Hayatınızı güzelleştirdiğine inandığınız o kişiye hediye almak, herkes için oldukça zor ve zaman alan bir şeydir. Bu dönemde o kişiye en güzel ve en değerli hediyeyi vermeyi dileriz. Birçok seçenek arasında kalıp, onu neyin en mutlu edeceğini düşünür dururuz. Hediye etmeyi düşündüğümüz her şeyi tek tek inceler saatlerce emek veririz. Karşımıza çıkan tüm seçenekleri görmek, değerlendirmek ve tüm markalara göz atmak oldukça yorucudur. Neyse ki, bazı kurtarıcı hediyeler, bu süreçten alnımızın akıyla çıkmamızı sağlar. Bu hediyelerden biri de saattir. Ancak artık o kadar çok saat modeli mevcut ki, hediye alacağımız kişinin tarzı ve stiline uyumlu olanı bulmak gerekir. Bir saatin ne kadar güzel olduğu, herkes için farklı yorumlanabilir. O zaman o kişiye en uygun saati hangisi olduğuna nasıl karar vereceğiz? Sizler için bu süreci kolaylaştırmak adına bir takım önerilerimiz var.

Öncelikle, hediye alacağımız kişinin zevklerine özen göstermeli ve saygı duymalıyız. Yine hediye alacağımız kişinin yaşı, mesleği gibi faktörleri göz önünde bulundurarak, kendisinin yansıttığına inandığımız modellere yönelmeliyiz. Kişi kendi değerlerinin yansıtmadığına inandığı bu saati kullanmak istemeyecektir. Saat modelleri, kişinin her yaşta farklı olanı seçme eğilimini arttırmaktadır. Önemli olan şu an kullanacağı bir model tercih etmektir. En pahalı saati seçmek doğru bir seçim değildir. Onun yerine kişinin tarzına dikkat çekecek parçayı bulabilmek yeterli olacaktır. Burada bize yardımcı olabilecek diğer bir nokta ise, o kişinin kıyafetlerini de göz önüne almaktır. Sık sık vakit geçirdiğiniz eşiniz ya da sevgilinizin kolunda, cebinde siz hangi modeli görmek istersiniz onu hayal ederek, seçim yapmak gerekir. Çünkü hediye aldığımız kişi, ona niçin bu hediyeyi aldığımızı merak edecektir. Burada alacağınız saatin özellikleri devreye girmektedir. Güvendiğiniz markalar, ulaşmak istediğiniz hediyenin kalitesini arttıracaktır. Sonuçta başarılı bir şekilde yapıldığına inandığınız herhangi bir şeye sahip olmayı siz de tercih ederdiniz. Bu yüzden duygudaşlık yapmayı unutmayın. O yüzden hediye alacağınız kişinin de bildiği, güvendiği ve memnun kaldığı markalara yönelmek, doğru bir adım olacaktır. Ve mutlaka saatin tüm özelliklerinden haberdar olun. Bu bilgileri öğrenmek için harcayacağınız zaman dilimi, asıl o hediyenin değerini arttıran ölçüttür. Saatin, sevdiniz kişide uyandıracağı his güven olmalıdır. O zaman gelelim daha yaratıcı saat modellerine, gidip bir saat alıp onu hediye etmek yerine saat tasarlamak ister misiniz? Eğer cevabının evetse, doğru yerdesiniz. Sitemizde saatinizi seçtikten sonra onu istediğiniz notlarla buluşturuyoruz. Sizin için anlamlı bir sözcük ya da notu köstekli saatin içine yerleştiriyoruz. Hediyeyi alacak olan kişi, bu notu gördüğünde, hediyenizin değeri fazlaca artacaktır. Tasarımlarımızdan bazıları şu şekildedir.

Bu tasarım saatin dış yüzeyine baş harfleri ve tarih yazılmıştır.

 

 

Sadece harf değil, istediğiniz tüm simgeleri de sizin için saatin üst kısmında bu bölüme işleyebiliyoruz. Gördüğünüz gibi kişilerin baş harfleri arasına koyduğumuz kalp, çok şık bir detay olmuştur.

Bu makale hakkında ilk yorumlayan siz olun

Yorum bırakın