Pusula Saat

Pusula Saat

Pusula saat, Her Şey Güzel garantisi altında özel tasarımlı ve yüzde yüz el yapımı bir pusuladır. Bileğinize kayış yardımı ile tutturulan bu ürün gerçek bir pusuladır ve dış görüntüsündeki özgünlük ile hemen dikkatleri üzerine çekmektedir. Mükemmel bir hediye ya da kişisel aksesuar ürünü olarak bu özel tasarımlı el yapımı ürünün gelin hep birlikte sahip olduğu eşsiz avantaj ve özellikleri inceleyelim.

Pusula Saatin Avantajları Nelerdir?

Gerçek pusula saatin pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajları esasında iki kategoriye ayırmak mümkündür. Bu kategoriler; fonksiyonel bazda avantajlar ve görsel bazda avantajlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Sahip olduğu ebatlar, ergonomik yapısı, kaliteli metal alaşımları ve anti alerjik özelliğiyle yüzde yüz gerçek deri kayışı bu özel ürünün sahip olduğu fonksiyonel avantajlarıdır. Görsel bazda sahip olduğu avantajlar, daha çok dış görüntüsü ve size kazandırdığı özgün hava ile ilgili avantajlardır. Bunlar özgün tasarımı, antika görünümü, derinin kaliteli ve şık duruşu, saatin bilekteki muazzam görüntüsüdür diyebiliriz. Eğer dilerseniz şimdi bu saatin sahip olduğu birbirinden güzel ve özel avantajları detaylı inceleyelim!

Gerçek Pusula Saat:

Gerçek isimli pusula saat, ismin de kolayca anlaşılabileceği gibi gerçek bir pusuladır. Yani, muadilleri gibi yalnızca farklı bir tarz yakama amacı güdülmeden işlevsel olma amacıyla da üretilmiştir. Bu özelliği ile bu çok özel tasarım, piyasadaki diğer pusula ürünlerinden ayrışarak sahip olduğu yüksek kaliteyi ortaya koyuyor.

Ergonomik Yapısıyla Tam Bileğinize Göre:

Ergonomik yapısıyla tam bileğinize göre ayarlanan bu çok özel tasarım pusula saatin varlığı en bunaltıcı sıcak yaz günlerinde bile varlığını hissettirmeyecek kadar hafif. Standart bilek ebatları dikkate alınarak her bir cm’si özenle hesaplanan bu ürün; bileğinizde hiçbir şekilde eğreti durmayacak! Tabiri caizse “cuk” diye bileğinize oturacak bu çok özel ürünü çok sevecekseniz!

Anti Alerjik Deri Kayış:

 Özellikle ucuz fiyatlarla satılan kalitesiz saatlerin, kayışını renklendirmek amacıyla bir takım kimyasal karışımlarla etkileşime sokulduğunu biliyoruz. Bu kimyasal karışımların, kanserojen yapıya sahip olduğu çeşitli testler ile her geçen gün kanıtlanırken halen ucuz diye aksesuar niyetine hastalık satın almak ne kadar mantıklı? İşte bu yüzden doğal renklendiricilerle renklendirilmiş ve naylon gibi yine kanserojen maddelerle değil yüzde yüz organik bir ürün olan hakiki deriyle tasarlanmış bu anti alerjik aksesuar ne şimdi ne de uzun vadede size hiçbir sağlık sorunu çıkarmayacak, cildinizi anne şefkatinde saracaktır.

Antika Görünüm İle Nesilden Nesile:

Antika ürünlerin ne değerli olduğunu hepimiz biliyoruz. Geçmişten bugüne gelmeyi başarıp üzerinde tüm o değerli yaşanmışlıkları taşıyan ürünler gerek sahip olduğu eskitme görünüm ile gerekse de bünyesinde barındırdığı kıymetli değer ile hep popüler kalmayı başarmıştır. Nesilden nesile aktarıldığı hissini veren antika görünümü ile bu özel tasarımlı antika pusula saat, görenlerde bir aile yadigârı hissi oluşturacak. Kaliteli ve nostaljik tasarımı ile yıllara göğüs gerdiği izlenimi veren bu antika görünümlü Her Şey Güzel tasarım ürünü siparişi verdikten 24 saat içinde kargoya veriliyor.

İsme Özel Kişisel Pusula Saat:

İsme özel kişisel pusula saat ile her şey gibi aksesuarlarınızı da kişiselleştirmeniz mümkün! Sizin el yazınızla sizin sözcüklerinizi bu değerli ürüne ekleme imkânı yaratan Her Şey güzel, tıpkı sahip olduğunuz özellikler gibi sahip olduğunuz eşyaların da yalnızca size özel, tek yani biricik olmasını amaçlıyor. Dilerseniz kendi çiziminiz ya da bir başkasına ait olan bir resmi de işletebileceğiniz bu resimli pusula saate isterseniz sizin için önemli olan bir fotoğrafı da işletebilirsiniz.

Bu makale hakkında ilk yorumlayan siz olun

Yorum bırakın