Not Defteri

Not Defteri

Not defteri, her yaştan ve her cinsiyetten kişinin ihtiyaç duyduğu bir üründür. Küçükken ödevlerimizi not aldığımız bu işlevsel defterler yaşımız büyüdükçe hatırlanacak özel gün ve olayları kayıt etmeye başladı. Bizim ise bu defterlere ihtiyacımız hiç azalmadı.

Bu defterler kişinin zevk ve ihtiyacına göre çeşitli renk ve desenlerde, yani yepyeni ve özgün modellerde karşımıza çıktı. Kimi kareli kimi ise çizgili; kimi büyük kimi ise küçük ebatlarda üretilen bu ürünler, bir noktada bizi de yansıttı. Sahip olduğu desenlerdeki ayrıntılar, zevk ve beğenilerimizi ortaya koydu. Hemen hemen her yerde satılan not defterlerinin özelleşmesi de işte bu noktada ortaya çıktı. Çünkü hepimizin biricik olduğu, eşsiz olduğu bu evrende karakterimiz ve özelliklerimiz gibi, beğeni ve zevklerimizi ortaya koyan defter gibi ürünlerimiz de özelleşerek bizimle bir bütün haline geldi. İşte bu yüzden biz birbirinden güzel ürünler üreten bir özel tasarım firması olarak Her Şey Güzel, not defterlerini de tıpkı anılarınız gibi “özel” olarak üretmeye karar verdik.

Özel Not Defteri

Özel not defteri, kişinin arzu, beklenti ve ihtiyaçlarına göre şekillenen bir tür not defteridir. Bu ürünler yalnızca sahip olduğu kalite bazındaki özellikleriyle değil; yalnızca ve yalnızca sizde bulunacak benzersiz bir ürün olacağı için de tıpkı sizin gibi özel!

İç ve dış tasarımıyla muadillerinden yani diğer not defterlerinden ayrılan bu ürün, kişiselleştirilebilir özelliği ile de gönüllerdeki yerini kimseye kaptırmıyor. Yüzde yüz gerçek deriden yumuşak ve pürüzsüz yüzeyine işleyebileceğiniz her tür çizim, fotoğraf ya da metni ürünün üstüne lazer teknolojisi ile işletebilirsiniz. Arzu ederseniz kendi seçtiğiniz bir font ile defterinize kazımak istediğiniz metni ölümsüzleştirebilir ya da direkt olarak kendi el yazınız ile her şeyi daha da özel, daha da estetik, daha da kişisel yapabilirsiniz’

Özel Not Defterinin Sahip Olduğu Özellikler Nelerdir?

Kişiye Özel Not Defteri

Kişiye özel not defteri, adı üzerinde kişiye özeldir. Yani tek bir kopyasının dahi bulunamaması bu deftere en can alıcı özelliğini veriyor. Piyasada farklı modellerde, farklı desenlere sahip gerek kaliteli gerekse de kalitesiz pek çok defter bulunuyor kimileri gerçekten güzel tasarımlara sahip fakat bu defterler ne kadar kaliteli ne kadar güzel olursa olsun Her Şey Güzel’in yetenekli tasarımcıları tarafından özen ile tasarlanan bu defterlerle boy ölçüşemezler. Çünkü kişiye özel not defterlerinin aksine piyasada bulunan diğer not tutmaya yarayan defterler eşsiz olma özelliğine sahip değil. Aksine tasarımlarındaki hoşa giden yanlar nedeniyle çokça üretilip çokça satılıyorlar. Bunun sonucunda da satıldığı bölgedeki pek çok kişide bu standart basım defterlerden bolca bulunuyor. Fakat Her Şey Güzel’in özel tasarımcılarla çalışarak ürettiği diğer her ürün gibi bu ürün de eşsiz yani biricik. Çünkü size kendi el yazınızla bile defter ön ve arka yüzüne metin girmenizi sağlıyor.

Bu makale hakkında ilk yorumlayan siz olun

Yorum bırakın