Kurmalı Cep Saati

Kurmalı Cep Saati

Kurmalı cep saati; Her Şey Güzel’in kalite standartlarına uygun üretilmiş bir köstekli saat modelidir. Kaliteli metal alaşımlarla sağlam ve dayanıklı yapısı bu özel tasarım saate uzun ömürlü yapısını kazandırmış durumda. Dışarıdan gelen darbelere karşı dayanıklı bir yapıya sahip bu özel tasarımlı şık saat, çizilmeye ve ezilmeye yani herhangi bir hasar almaya karşı oldukça dirençlidir.

Dirençli yapısının bu eşsiz ürüne kazandırdığı özellikler bitti sandıysanız yanılıyorsunuz. Çünkü henüz başlamadık bile!

Altın Yansımalı Cep Saati İle Cebinizdeki Zenginlik: Altın, eski zamanlardan bugüne güzelliği ve sahip olduğu doğal ışıtışıyla her yaştan ve her cinsiyetten insanı adeta büyüleyerek kendisine hayran bırakmıştır. Geçen onca zamanda popülerliğinden hiçbir şey kaybetmeyen altın, günümüzde her üründe ışıltılı yansıması ile karşımıza çıkıyor.

Kalitesiz yansımaları da bulunan altın detayı, özensiz bir biçimde kalitesi düşük malzemeler ile üretildiyse kısa bir zaman içinde rengini kaybederek kararacak ve ciltte yeşilimsi bir karaltı bırakacaktır. Ancak Her Şey Güzel’in sizler için ürettiği bu resimli kurmalı cep saatindeki altın yansımalar az önce bahsettiğimiz türde özelliklere kesinlikle sahip değildir. Satış sonrası takip garantisini sizlere veren firmamız size garanti ediyor ki altın yansımalar asla ama asla kararmayacak ya da ciltte herhangi bir leke bırakmayacak!

Bu Köstekli Saat Tam Cebinize Göre: Evet, bu köstekli saat tam cebinize göre! Sadece sahip olduğu özellikler baz alınarak düşünüldüğünde, cebinizi yakmayacak uygun fiyatlarından dolayı değil, sahip olduğu ebatları ile de cebinize tam cebinize göre. 4.7 cm ebatlarında tasarlanan bu saat cebinizde fazlalık yapmadan işlevlerini yerine getirecek!

Zincirli Cep Saati ile Sakın Kaybolma: Kurmalı köstekli cep saati, sahip olduğu altın yansımalı zincir detayı ile hem fonksiyonel hem de estetik! Uygun uzunlukta tasarlanmış zincirli cep saati, cebinize tam gelecek bu saatin kaybolmasını engelleyecek bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Sağlam yapılı zincir, herhangi bir kuvvet uygulaması durumunda asla kopma yapmayacak dayanıklılığa sahip.

Roma Rakamlı Cep Saati İle Faklı Olun: Roma rakamları, günümüzde kullandığımız rakamlardan görsel açıdan epey farklı. Fakat ne kadar farklı, o kadar iyi diye düşünen diğer pek çok kişi gibi; Her Şey Güzel tasarımcıları da bu saati farklı kılmak için roma rakamlarının zarif ve estetik tasarımından faydalanmış. Saatin rakamlarını yazan yazı fontu ve roma rakamları bu nadide üründe o kadar güzel durmuş ki gözlerinizi akrep ve yelkovandan ayıramayacaksınız!

Mekanik Saat ile İçim Dışım Bir: Özel tasarım ürünü olan bu mekanik saatin içi dışı bir dersek abartmış olmayız. Kaliteli içyapısında saklayacak hiçbir şeyi olmayan bu saat, içindeki mekanizmayı şeffaf cam bölmesi ile görünür kılmış. Bu özelliği ile iddia ediyoruz ki; dişlilerin birbirine geçişleri, sizi adeta hipnotize ederek ruhunuzda meditasyon (derin düşünme) etkisi yaratacak!

İsimli Cep Saati ile Kişiye Özel Saat Modeli: İsimli cep saati olma özelliği ile bu ürün firmamızla bütünleşmiş durumda! Her insanın kendine özgü ve biricik olduğu gibi sahip olduğumuz değerli ve güzel aksesuarların da kendine özgü ve biricik olmasını son derece anlamlı buluyoruz. Bu düşüncemiz çerçevesinde şekillenen isimli kişiye özel cep saati modeli; sizin için, size özel tasarlanacak. Arzu ettiğiniz çizim ya da fotoğrafı bu saate işletebileceğiniz gibi yine arzu ettiğiniz herhangi bir metni de ister kendi seçtiğiniz bir font ile isterseniz de direkt kendi el yazınız ile işletebilirsiniz. “Online alışveriş” kısmından “ürünü kişiselleştir” butonunda “istiyorum” seçeneğini aktif ederek size özel kurmalı cep saatine sahip olma yolunda ilk adımları hızlıca ve kolayca atın!

Bu makale hakkında ilk yorumlayan siz olun

Yorum bırakın