Kişiye Özel Mekanik Köstekli Saat

Kişiye Özel Mekanik Köstekli Saat

Kişiye Özel Mekanik Köstekli Saat Ülkemizde gün geçtikçe yaygınlaşan hediyelik aksesuarlarındandır. Koleksiyon severlerin farklı renk ve modelde biriktirdiği bu ürünler geçmişten günümüzü kadar gelen ve şu sıralar popülerliği artmakta olan mekanik köstekli saatler en çok satış yaptığımız üründür.

Köstekli Saat denilince benim aklıma iki şey gelmekte; Birincisi dedemin cebinden zincirle yeleğe bağladığı ve saate bakmak için kullandığı saat. İkincisi ise filmlerde tren istasyon şeflerinin  yeleğinden sarkan zinciri ile vagonlarda gezinirken arar ara saate bakmak için çıkardığı köstekli saatler.  Köstekli saatlerden kısaca bahsetmek gerekirse bir zincir vasıtasıyla yelek vb. yerlere takılabilen mekanik bir saattir. Köstekli saat denmesinin nedeni ise zincirden kaynaklanmaktadır. Kişiye özel köstekli saatler ise günümüzde yaygınlaşan genel anlamda hediye amaçlı kullanılan ürünlerdir. Her makalemde bahsettiğim gibi saat firmaları farklı model ve motifte saat üretimi yapmaktadır. Bu da her zevke ve ihtiyaca uyum sağlanmasından kaynaklanır. Bu açıdan kişiler yüzlerce saat modelinden kendilerine en uygun olanı bulmaktadır.

Hediye amaçlı kullanılan diğer adıyla kişiye özel cep saatleri kapak kısmına fotoğraf yada isim eklemenize olanak sağlar. Heseyguzel.com köstekli saat modelleriyle, özellikle tasarım köstekli saat modelleriyle en çok tercih edilen firma arasındadır.

Resimde görmüş olduğunuz kişiye özel mekanik köstekli saat pilsiz çalışmaktadır ve kurmalıdır. İster koleksiyonunuzda yer alması için ister hediye vermek için isterseniz de yanınızda taşımak için gönül rahatlığıyla bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Bu ürünün avantajlarında bahsetmek gerekirse kapak kısmına isim ve fotoğraf ekleyebiliyorsunuz. Hatta dilerseniz kendi el yazınızı bile ekleyebilirsiniz! Son derece kaliteli ve özel tasarlanmıştır. Modern ve klasik görüntünün harmanlandığı siyah köstekli saat ile sevdiklerinizi veya kendinizi mutlu edebilirsiniz. Detaylı ürün bilgisi ve diğer ürün çeşitlerimiz  için linke tıklayanız.  Soru ve görüşleriniz için iletişime geçebilir en güncel ürünleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazı için 1 yorum var
  1. ayşe hatun önal 2017-12-14 16:14

    merhaba çok güzel estetik bir saat hemen almak istiyorum

Yorum bırakın