Kişiye Özel El Yapımı Not Defteri

Kişiye Özel El Yapımı Deri Not Defteri

Birçok insan kırtasiye malzemelerini çok sever. Kendine değer verenler ise kaleminin, defterinin kendisine özel olmasını ister. Çok sevdiğiniz o not defterinizi her an yanınızda taşıyabilirsiniz. Kolay kullanıma sahiptir. Küçük olma özelliğiyle hem yer kaplamaz hem de herkesi kıskandıracak bir tasarıma sahiptir.

Hakiki deriden yapılmış bu kişiye özel not defteri tamamen el yapımıdır. El yapımı deri not defteri üç farklı renk seçeneği sunmaktadır. Sayfaları eskimiş bir görünüme sahiptir.  Not defteriniz, üzerinde bulunan ipin boncuğa tutturulmasıyla kapanmaktadır. Böylece çantanıza attığınızda sayfaları zarar görmemektedir. Özel tasarımıyla size özel bu deri not defterini çok seveceksiniz.

Size Değer Veriyoruz

İsimli Deri Not Defteri üzerine resimde gördüğünüz gibi isminizi yazdırabilir ve kendinize özel hale getirebilirsiniz. Üzerine ismini yazdırmanız kaybolsa da size geri dönmesini sağlayabilir. Sizlere herseyguzel.com olarak el yapımı deri not defteri üzerine isim ve yazı yazdırma seçeneği sunuyoruz.

Kendinizden Bir İz Bırakın

İnsanoğlu yapısı gereği dünya üzerinde iz bırakmak ister. İz bırakmak içinde yaptığı buluşa, keşfettiği yıldıza kendi adını verir. Kitap yazar, resim yapar ve böylece sonsuza kadar hatırlanmak ister. Aşkını ağaç gövdelerine, ders sıralarına kazır. Siz de isminizi, aşkınızı bu özel tasarım deri not defteri üzerinde sonsuza kadar unutulmayacak bir iz olarak taşıyabilirsiniz.

Tutkularımı Yanımda Taşıyorum

Yazmadan duramıyorsanız deri not defterimiz tam size göre! Her an yazmak istiyor, yüreğinizden dökülen satırlara engel olamıyorsanız, vapurda beklerken, seyahat ederken, müze gezerken ilham perileriniz geliyor ancak çantanızda not defterinizin olmadığını hatırlayıp, uçup kaçmasını istemiyorsanız size özel deri not defterini tercih edebilirsiniz.

     Resim tutkunuz varsa… Deri not defterinizi alıp kendinizi ufak bir kafeye, bir sonbahar sabahı atar, kahvenizi yudumlarken, sokaktan okula koşturan çocukların tatlı telaşını, kaldırıma oturup çiçek satan kadınları çantanızdan rahatlıkla çıkarıp deri not defterinin özel kağıtlarına mükemmel gölgelendirmeler yaparak çizebilirsiniz. El yapımı isme özel deri not defteri ile bu sayede tutkularınızı yanınızda taşıyabilir, farklı hobileriniz için kullanabilirsiniz.

En Güzel Hediye

Sevgilinize saat aldınız, kolye aldınız, çiçek aldınız, alınabilecek her şeyi aldınız. Aklınıza bir türlü başka hediye gelmiyor. Neden sevgilinize bir not defteri hediye etmeyesiniz ki? Aklından böyle bir hediye almak geçmeyen sevgilinize üzerine isimlerinizi, baş harfinizi, kim bilir belki de kendi yazdığınız bir şiiri ya da sizin şarkınızın sözlerini işletip ona unutulmaz bir hediye verebilirsiniz. Üstelik bu tasarım not defteri hem cebinize dost hem de size özeldir. El yapımı not defterine dilerseniz küçük boylarda çıkardığınız fotoğraflarınızı yapıştırabilir, anılarınız ile ilgili küçük notlar düşebilir, kurumuş çiçekler yapıştırıp sevgiliniz için özel bir hediye oluşturabilirsiniz. Sipariş vermek için herseyguzel.com sitemizi kullanabilir, aklınızdaki soruları bize yöneltmek için mesaj atabilirsiniz.

Defterin ön ve arka kapağına resimlerde görüldüğü gibi dilediğiniz yazıyı yazabiliriz.

Dilerseniz harf, dilerseniz isim, dilerseniz uzun yazılar veya resim işleyebiliriz.

Kendi el yazınızı işleyebiliriz. Bunun için tek yapmanız gereken; resimlerde görüldüğü gibi; beyaz çizgisiz bir kağıda siyah kalem ile yazınızı yazın ve cep telefonunuz ile resim çekip sayfadaki '' görsel '' kısmına yükleyiniz.

Dilerseniz resimdeki fontlardan birisini dilerseniz www.dafont.com adresinden dilediğiniz herhangi bir fontu kullanabiliriz.

Nasıl Sipariş Veririm?

* Ürünü kişiselleştirmek istiyorsanız lütfen sağ taraftaki '' Ürünü Kişiselleştir '' kısmından '' İstiyorum '' seçeneğine tıklayın.

* Sonrasında hemen altında açılan '' Kişisel Not '' kutucuğuna istemiş olduğunuz yazı veya resimleri tarif ediniz. Örneğin; defterin ön kısmına: ABC veya defterin arka kısıma ekteki resim gibi belirtebilirsiniz.

*Eğer bu özel deri not defteri modellerine resim yapılmasını istiyorsanız '' Görsel '' ekleme kısmından resim ekleyebilirsiniz.

Bu makale hakkında ilk yorumlayan siz olun

Yorum bırakın