İsme Özel Not Defteri

İsme Özel Not Defteri

İsme özel not defterleri, isminden de kolayca anlaşılabileceği gibi isme özel olarak tasarlanan bir kişisel not defteridir. Üzerine isminizi yazdırabileceğiniz bu yüzde yüz gerçek deriden kişiselleştirilmiş ürün şık tasarımı ve kaliteli iç – dış yapısıyla hem çok güzel bir hediye seçeneği hem de muhteşem bir kişisel eşya olarak karşımıza çıkıyor.

İsme Özel Not Defterini Hangi Amaçlarla Kullanabilirim?

  1. Özel Anılarınızı Not Edebileceğiniz Bir Anı Defteri: Anı defteri olarak kullanabileceğiniz bu Her Şey Güzel imzalı özel not defteri ile yaşanılan hiçbir güzel şey geride kalmasın! Sizin hakkınızda düşündüğü şeyleri yazmasını isteyeceğiniz bir arkadaşınıza bu eşsiz tasarımlı isimli not defterini ödünç vererek size olan sevgisini sonsuza dek bu özel tasarım üründe mühürleyebilirsiniz.
  2. Anlatsam Roman Olur; İsme Özel Kişisel Günlük: “Hayatımda aksiyon, drama ve eğlence hiç bitmiyor, ah ben bir anlatsam roman olur.” ya da “şu duvarların dili olsa da anlatsa!” Diye içinizden sık sık geçiriyorsanız Her Şey Güzel’in yetenekli ve alanında başarılı tasarımcıları tarafından kişiye özel tasarlanmış bu benzersiz ürün, tam size göre. Kişisel günlüğünüz olarak yatağınızın başucundan ayıramayacağınız bu kişiye özel not defteri, sizin en yakın arkadaşınız ve en büyük sırdaşınız olacak!

  1. Sevgiliye Anlamlı Bir Hediye; İlişkimiz Bir Aşk Romanı: Sevgiliye hediye almak oldukça stresli ve kafa karıştırıcı bir süreçtir. Sevgililer günü, ay dönümü, yıl dönümü, tanışma dönümü, yılbaşı, doğum günü, … derken yıl içinde birden çok kere kendimizi bu “ne hediye alsam ona acaba?” sorularında boğulurken buluruz. Çünkü alınacak hediyenin sevgilimiz kadar özel, ilişkimiz kadar benzersiz ve gözleri kadar anlamlı olmasını isteriz. Hal böyle olunca binlerce hediye seçeneği içinden “işte o” diyebileceğiniz hediyeyi yüzlerce, binlerce ve hatta milyonlarca hediye seçmek özellikle yoğun çalışan insanların kâbusu oluyor. Her Şey Güzel, sevginin önemini anlayan bir tasarım firması olarak bu eşsiz isimli not defterini içine tanışma gününüz, ilk seni seviyorum dediğiniz an, ilk gittiğiniz film gibi unutulmaz, anlamlı ve sevgi dolu anılarınızı kalbinizden gelen sözcüklerle kâğıda dökmeniz için uygun bir araçtır.

  1. Önemli Hatıraları Saklayabileceğiniz Bir Hatıra Defteri: Tıpkı az önceki başlıkta değindiğimiz gibi bu özelliği de sevgilinizi çok duygulandırarak onun aklını adeta başından alacak! Hatıra defteri olarak kullanabileceğiniz bu çok özel ürüne; birlikte gittiğiniz bir sinema filminin biletini, seni seviyorum yazılı bir notu, gittiğiniz ilk cafenin bir şeker paketini, sevgilinizle çekildiğiniz bir fotoğrafı ya da bir müzik konserinin biletini sıvı yapıştırıcı ya da bant ile monte etmek sureti ile anlarınızı ölümsüz hale getirebilirsiniz.
  2. Eşsiz Bir Hediye Seçeneği; Kalbin Kadar Temiz Sayfalar: Küçükken sahip olduğumuz anı defterlerinin sonuna ya da başına bu cümleyi yazardık. Ağız birliği yapmışçasına hepimizin kullandığı bu cümle şimdi de sevdiklerimize edeceğimiz hediyelerin de etiketini oluşturabilir.

Eşsiz tasarımı ile çok anlı ve güzel bir hediye seçeneği olacak bu kişisel not defteri; kalbi kadar temiz sevgili, arkadaş ya da aile ferdini hem çok sevindirecek hem de çok duygulandıracak! Bu özel ürünü sizin için oldukça fazla kıymete sahip bir kişiye armağan ettiğiniz takdirde, verdiğiniz hediyenin anlamı sizi de duygulandıracak ve son derece mutlu edecek! Hediye ettiğiniz kişinin not defteri, hatıra defteri, anı defteri ya da günlük olarak kullanabileceği bu Her Şey Güzel tasarımlı isme özel not defteri, sunduğu birden faza seçenek ile tek bir hediye olmaktan fazlası!

Bu makale hakkında ilk yorumlayan siz olun

Yorum bırakın