İsme Özel El Yapımı Anı Defterleri

 

İsme özel el yapımı anı defterlerini; ister çalışma notlarınızı  ya da anılarınızı kayıt altında tutmak için, isterseniz de günlük yaşantınızı kaleme almak için kullanabilirsiniz. Eşsiz bir hediye seçeneği olarak da karşınıza çıkan bu çok özel üründen dilerseniz iki tane satın alarak; hediye edeceğiniz kişiyle aynı yolda yürüdüğünüz, aynı hayatı / anıları paylaştığınız mesajını verebilirsiniz.

Cicili biçili olmaktan çok uzak olan bu gotik anı defterleri; asi ve sıra dışı ruhunuzu tek bir kelime bile etmeden çevrenizdeki insanlara anlatmanıza yarayacak! Tıpkı bu Her Şey Güzel tasarımlı isimli el yapımı anı defterleri gibi, biliyoruz ki siz de eşsiz ve paha biçilemezsiniz! Herkesin kendine has ve özel olduğunun bilincinde olan Her Şey Güzel ekibi; uzman kadrosu ve alanında kendini kanıtlamış başarılı tasarımcılarıyla bu ürünü sizin için size özel olarak üretti!

İsme Özel Kişiselleştirilebilir Deri El Yapımı Günlük / Not Defterinin Özellikleri Nelerdir?

Kişiye özel el yapımı anı defterlerinin kendine has özellikleri o kadar çok ki, market ve mağazalarda bir eşini ya da benzerini bulamayacaksınız. Bu özel yapım defterlerin özelliklerini anlatmaya nereden başlasak gerçekten bilemiyoruz. Yalnızca sahip olduğu özelliklerle değil, Her Şey Güzel’in sizlere sunduğu birbirinden hoş ödeme kolaylıkları ve sürpriz hediyeler ile pek çok ilgi çekici özelliği bulunan bu isimli anı defterlerine tek kelimeyle bayılacaksınız!

Karanlık Tarafınızla Tanışmaya Hazır Mısınız?

Resimli el yapımı anı defterlerinin bize hatırlattığı bir şey var: Her insan kendine hastır ve her insanın dünyayı algılayışı, dünyaya bakışı birbirinden farklıdır. Farklı pencerelerden seyir ettiğimiz bu garip dünyada, kendinizi yansıtmayan şeyler yapıp, sözler söylemekten ve kendinizi yansıtmayan ürünler edinmekten daha garip bir şey bizce yok! Bu motto ile çıktığımız yolda; dünyada yalnızca pembe panjurlu pencereler olmadığının farkındayız. Bu farkındalıkla Her Şey Güzel ekibi olarak bizler, içinde az da olsa karanlık bir taraf taşıyan kişiler için kişiye özel anı defterlerini yaptık. Hayatı bir Edgar Ellen Poe şiiri tadında yaşayan, kuzgunların geniş ve güçlü kanatlarında özgürlüğü bulan siz değerli okuyucularımız için tasarladığımız bu isme özel el yapımı deri anı defterlerinin avantajlarını sizlere sunuyoruz. Gecenin ortasında duyduğunuz bir tıkırtıdan kimin sorumlu olduğunu sorgulatacak şiirlerinizi de yazabileceğiniz bu gotik işlemeli defterler sayesinde karanlık tarafınızla tanışmaya hazır mısınız?

Sizin İçin Size Özel Tasarımlar

İsme özel anı defterlerini kaleme aldığımız makalemizin önceki paragraflarında da değindiğimiz gibi bizler, dünya üzerinde nefes alan her bir bireyin özel olduğunu biliyoruz. Bu yüzden sıra dışı tasarıma sahip bu kuru kafa motifli deri defteri sizin için size özel tasarladık. Tıpkı sahip olduğunuz her bir özelliğin eşsiz olduğu gibi bu defterin de sahip olduğu her bir özellikler de eşsiz. Muadillerinden gerek kalitesi, gerek malzemesi, gerekse de tasarımı açısından ayrışan bu özel tasarımlı Her Şey Güzel ürününe dilediğiniz metni ya da görseli işletebilirsiniz.

Kaliteyi Avuçlarınızda Hissedin

Hakiki derinin avuçlarınızda bırakacağı yumuşacık his sayesinde bu çok özel defteri elinizden asla bırakmak istemeyeceksiniz!

Sürprizlere Doymuyoruz

Tüm bu saydığımız özelliklerin yanı sıra sayamadığımız daha pek çok özellik bulunmakta elbette. Ancak bahsetmeden edemeyeceğimiz bir şey var ki; o da yine isme özel kişiselleştirilebilir ahşap kutu! Bu kaliteli ve cilalı yüzeye sahip özel tasarımlı ahşap kutu size hiçbir ek ücret ödemeden ücretsiz kargo seçeneği ile geliyor!

Bu makale hakkında ilk yorumlayan siz olun

Yorum bırakın