İsimli Pusula Kolye

İsimli Pusula Kolye

İsimli pusula kolye, isminize özel olarak tasarlanacak rakip tanımayan eşsizlikte müthiş bir aksesuardır. Üzerine kendi isminizi, mottonuzu yani hayat felsefenizi ya da çizim ya da fotoğraf gibi sizin için anlam taşıyan bir görseli işleteceğiniz bu aksesuar; kombinlerinize sihirli dokunuş yapacak sıra dışı bir ürün.

İsimli pusula kolye, iki ürünün bir araya gelmesi ile oluşturulmuş özel bir ürün. Kendi içinde özel anlamlar barındıran bu Her Şey Güzel imzalı özel tasarım ürün, size göğsünüzün üzerinden hep aynı yönü gösterecek anlam yüklü bir aksesuar. “Benim yollarım sana çıkıyor.” Gibi romantik bir söz işletebileceğiniz ve akabinde sevdiğiniz kişiye armağan edebileceğiniz isme özel pusula kolye, tıpkı siz ve kolyeyi armağan etmeyi düşündüğünüz kişi kadar özel.

Neden Her Şey Güzel’den Kişiye Özel Pusula Kolye Edinmeliyim?

Her Şey Güzel piyasadaki diğer özel tasarım firmalardan pek çok yönü ile ayrılan bir firmadır. Ücretsiz kargo, kapıda ödeme, çeşitli taksit seçenekleri gibi ekonominizi sarsmadan sizi önemli hissettirecek ürünlerin satış sonrası takibini yaparak kalitesine güvenen Her Şey Güzel, kaliteli iç ve dış yüzeyi ile ürettiği ürünlerin daima arkasındadır.

  1. Kararmaz Gümüş Kaplama: Piyasadaki pek çok ürün ilk bakışta bizlere albenili gelebilir. Fakat ne var ki piyasada satışı bulunan pek çok standart ve özel tasarım aksesuar, sahip olduğu kalitesiz kaplama ile tene temas ettiğinde renginde bozulmalar meydana getirir. Alerjiye varacak boyutta size zararı bulunabilecek bu ürünlerin aksine gümüş pusula kolye, asla kararma ya da ciltte alerji yapmaz.
  2. Kaliteli Mekanik İç Tasarım: Kaliteli bir iç mekanizmaya sahip olan bu gerçek pusula kolye, boynunuzda gerçekten de çalışacak ilgi çekici bir detay. Nostaljik bir nesnenin böylesine modern bir tasarımla birleştiği bu çok özel ürün, sahip olduğu kaliteli iç düzenek ile bozulmaz.

  1. Yüzde Yüz El Yapımı: Günümüzde seri üretim mallar; sanayinin ve teknolojinin ilerlemesi ile alıp başını giderken el yapımı ürünler, zihinde bıraktığı algı ve kişide bıraktığı hissiyat ile değerini kat ve kat arttırıyor. El yapımı pusula kolyenin bu açıdan tarzınıza getireceği yüksek kaliteyi ve zenginliği gittiğiniz her yere boynunuzda taşıyın. Ne kadar özel olduğunuzu çevreye yansıtın.
  2. Kişiye Özel Tasarım: Kişiye özel pusula kolye, özel tasarım firmamızın diğer her ürünü gibi yüksek teknolojili lazer kesim ile dilediğiniz görsel, metin ya da harfi ürününüze işliyor. Kusursuz lazer isim kazım tekniği ile şıklığına şıklık katılacak bu isimli gümüş pusula kolyeye, arzu ederseniz kendi el yazınızla “motto” diye de adlandırılan hayat görüşünüzü işletebilirsiniz.

İsimli Pusula Kolye Fiyatı / Ücreti

İsimli pusula kolye fiyatı ya da bir başka deyiş ile ücreti; kalitesi göz önüne alındığında oldukça ucuz bir üründür. Uygun fiyatlı pusula kolye, sahip olduğu bu uygun fiyatları piyasada bulunan kalitesiz taklitlerinin aksine düşürdüğü kalitesine değil; yakından takip ettiği teknolojiden faydalanarak maliyeti düşürmesine borçludur. 119 TL fiyatı ile evladiyelik olan bu uzun ömürlü pusula kolye modeline garanti ediyoruz verdiğiniz her kuruş fazlası ile değecek!

El Yapımı Gümüş Pusula Kolye Siparişimi Nasıl Verebilirim?

Eminim makalemizi okuyan stil sahibi diğer herkes gibi siz de; “Bu ürünü nasıl sipariş ederim?” diye düşünüyorsunuz. Web sitemizin ürün kısmından hızlı ve kolayca edinebileceğiniz bu ürüne ulaşmak ve derhal satın alarak stilinizde farklılık yaratmak için için satın al butonuna tıklayarak ürünün ücretsiz bir biçimde kapınıza hızlıca ulaşmasını sağlayabilirsiniz.  

Bu makale hakkında ilk yorumlayan siz olun

Yorum bırakın