Özel Tasarım Çim Duvar Saati

FORREST WALL: ÖZEL TASARIMLI GERÇEK ÇİM DUVAR SAATİ NEDİR?

Forrest Wall’un sizler için geliştirdiği son tasarım ürün olan özel tasarımlı çim duvar saati, bu makalemizde sizlere anlatacağımız sıra dışı ve muhteşem bir üründür. Duvara çivi yardımı ile tutturabileceğiniz bu özel saat; bulunduğu ortama eşsiz bir görüntü kazandıracak. Bunun nedeni isminden de anlaşılabileceği gibi çim detayıdır. Yüzde yüz gerçek çim ile tasarlanan özel tasarımlı duvar saati evinize sofistike bir hava kazandıracak. İlk bakışta bütün gözleri üstüne toplayan bu saat, özel tasarımı ve şıklığı ile gelen misafirlerin aklını başından alacak cinsten! Her Şey Güzel farkı ile edineceğiniz bu özel tasarımlı Forrest Wall: Özel tasarımlı isimli çim duvar saati, ebat olarak büyük bir saattir. Bulunduğu duvarda göz doyurucu bir estetik yaratacak olan bu saat, bulunduğu odanın baş aksesuarı olacaktır. Siz de evinizde baş döndürücü, şık ve ilginç tasarımlara yer verip misafirlerinizi hayrete düşürmek istiyorsanız bu saat tam size göre! Sitemiz üzerinden hızlıca ve kolayca verebileceğiniz siparişiniz ile bu çok özel tasarımlı, ilginç “Forrest Wall Çim Saat”e siz de kavuşabilirsiniz.

FORREST WALL İSME ÖZEL ÇİM DUVAR SAATİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Özel tasarımlı isme özel çim duvar saati pek çok estik ve işlevsel özelliğe sahip olan bir saat modelidir. İlk bakışta farklılığı ile ilgi çeken bu saat, estetik tasarımı bile görenlerin ilgi odağı olacak cinsten. Saatin zemininde bulunan çim, yüzde yüz gerçektir. Gerçek yosun çiminin çeşitli yöntemler ile sıkıştırılması ve ardından saatin belirlenen alanına yerleştirmesi ile oluşan Forrest Wall, yapılış amacı itibari ile evinizde doğayı hissetmenizi sağlayacak bir ürün.

Koyu gri çerçevesi ile içindeki yeşil yosun çiminin renk uyumu ünlü fotoğrafçıların sanat eserlerinde karşımıza çıkacak cinsten gerçekten de. Açık renk duvarlar ile bir renk kontrastı patlamasına neden olacak bu saat, evinizde başköşeyi almayı hazırlanıyor. Duvarınızda modern dokunuşlu bir dekoratif ürün arzulayan kişiler için bulunmaz bir hediye niteliğinde olan bu saat, minimalist evlere de sade bir şıklık katacak!

Siyah pigmentler ile zenginleştirilmiş mat yapıdaki akrep ve yelkovan, saatin çerçevesi ile muhteşem bir uyum yakalamış durumda. Koyu gri ve siyah kendi aralarında resmen bir kompozisyon oluşturmuş da diyebiliriz. Hemen hemen her tarzdaki eve yakışacak bu çok isme özel çim duvar saat, akrebinden yelkovanına kadar şık tasarımı ile aklınızı başınızdan alacak.

Büyük (geniş)  ebatlarda olması dolayısı ile bu çim duvar saati modelleri, geniş ve boş duvarlarınızın imdadına yetişecek büyüklüktedir. Bulunduğu alanda göz dolduran bir görsel bütünlük sağlayacak bu saat, duvarınızda monteli olan tek dekoratif ürün olsa bile, görenlerde bir eksiklik algısı oluşturmayacak kadar zengin bir görünüme sahiptir.

FORREST WALL ÖZEL ÇİM DUVAR SAATİ NASIL EDİNEBİLİRİM?

Forrest Wall’ın sizler için ürettiği bu son moda tasarım özel çim duvar saatini gönül rahatlığı ile web sitemiz üzerinden edinebilirsiniz. Güvenirliğini ve kalitesini her siparişte kanıtlayan Her Şey Güzel, web sitesi yardımı ile sizlere hızlı ve kolay bir alışveriş imkanı sağlamaktadır. Kapıda ödeme ya da taksit seçenekleri gibi alım kolaylaştıran unsurlar ile alışverişi daha keyifli hale getiren Her Şey Güzel, siparişi verdikten en kısa süre içinde ürününüzü kargo firmasına emanet etmektedir.

FORREST WALL KİŞİYE ÖZEL ÇİM DUVAR SAATİ FİYATI NEDİR?

Kişiye özel çim duvar saatinin, sahip olduğu özellikleri göz önüne alındığında oldukça uygun fiyatlıdır. Muadillerinden eşsiz tasarımı ile ayrılan bu sıra dışı ev aksesuarı Her Şey Güzel’in size sunduğu ödeme kolaylıkları ile yalnızca 159 TL!

Bu makale hakkında ilk yorumlayan siz olun

Yorum bırakın