RULO DERİ KALEMLİK

RULO DERİ KALEMLİK

RULO DERİ KALEMLİK

Pek çoğumuz okul yıllarını geride bıraksa da renkli tükenmez kalemlerinden, birbirinden sevimli kurşun kalemlerinden vazgeçemez. Okul yıllarımızda edindiğimiz kalemlerimizle yolumuzu, iş hayatında da ayırmıyoruz. Zaman geçiyor, insanlar büyüyor… Eskiden kullandığımız pullu payetli kalemliklerimize, güzel kalemlerimizi koyup gittiğimiz yere götüremiyoruz maalesef. Fakat biraz büyüdük diye kalemlerimizden mi olalım? Şık ve özel tasarımlı rulo deri kalemlik size kalemlerinizi gittiğiniz her yere götürme imkânı sunuyor! Dilediğiniz metni üzerine, defont.com sitesi üzerinden font belirleyerek yazdırabilirsiniz. 28x20 ebatlarında olan özel rulo deri kalemliğinizde, dilediğiniz metni kendi el yazınız işlenmiş bir şekilde teslim alabiliyorsunuz. Kalemliğim daha da kişiselleşsin diyenlerin yapması gereken şey çok kolay; beyaz ve çizgisiz bir kâğıda edineceğiniz siyah bir kalemle dilediğiniz metni yazın ve cep telefonunuz ile yazınızın fotoğrafını çekip sitemizin sayfasında bulunan “görsel” kısmına yükleyin, işte bu kadar kolay! Üstelik kahverengi deriden yapılan bu rulo kalemlik, 5 hazneden oluşuyor ve böylece sizlere kalemlerinizi dilediğiniz gibi organize etme imkânı sunuyor. Kalem başlarını koruması için üste yerleştirilmiş deri kısım kalemlerinizin çizilmesini ve birbirine karışmasına engel oluyor. Rulo kalemliğin üstünde bulunan açık kahverengi ip ile rulo yaptığınız kalemliği düğmeye ilikleyebilir; bu şekilde kalemlerinizin dökülerek etrafa saçılmasına kolayca engel olabilirsiniz. En fazla 15.5 cm uzunluğundaki kalemlerin sığdığı bu kişiselleştirilmiş kalemliği çantanızda gittiğiniz her yere götürerek farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Ayrıca hediye de edebileceğiniz bu deri kalemlik ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

SADECE KALEMLİK DEĞİL

Eğer kalemimi ve silgimi kalemliğime koydum. Peki, bu şık ve kaliteli kalemliği başka ne amaçla kullanabilirim derseniz ona da bir cevabımız var: makyaj malzemesi organizeri!

Günümüzde gerek sosyal medyadan olsun gerek ise kişisel meraktan, birçoğumuzun makyaj malzemelerine düşkünlüğü var. Her an bakımlı, her an göz alıcı olmak isteyen kadınların ise sırrı gittikleri her yere ufak bir çanta da olsa makyaj malzemesi götürmek! Peki, bu makyaj malzemeleri çantamızda karman çorman durarak gereğinden fazla yer kaplarsa? Çözüm yine şık ve eşsiz: kişiye özel rulo kalemlik! Rulo kalemliğin mevcut 5 geniş haznesine ruj, göz kalemi, makyaj fırçası gibi kalem formundaki makyaj malzemelerinizi dilediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Bu şekilde, makyaj malzemeleriniz çantanızda dağınık bir şekilde durup fazla yer kaplamaz. Ayrıca acil bir durum olduğunda rulo deri kalemliği kolayca açabilir ve makyaj malzemelerinize hızlı ve basit bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca deri rulo kalemlik, ergonomik tasarımıyla çantanızda çok az yer kaplayarak size daha çok alan bırakır. Kim bilir, belki de böylece renkli kalemlerinize de yer kalabilir!

KAHVERENGİNİN GÖZ ALICI ASALETİ

Renklerde asalet duygusunu uyandıran başlıca renklerden biri kahverengidir. Pek çok renk ile renk kontrastı yakalayabilen kahverengi, asil ve ağır bir duruş sergilerken retro bir hava da vermeyi ihmal etmez. Kahverenginin kendisinden gelen o doğal asaleti derinin şıklığıyla birleşince ortaya klasik, estetik, ağır bir sanat eseri çıkıyor. Yüzde yüz deriye rengini veren kahverengi açık renk olmadığı için elimizden ya da çevreden bulaşan mürekkep, toz, makyaj kalıntısı vs. göstermeyeceği için oldukça da kullanışlıdır. Zarif tasarım yüzde yüz hakiki deri rulo kalemlik, kalem formundaki her tür eşyanız için eşsiz bir kılıftır. Tarzınızı ve asaletinizi ön plana çıkaracak olan bu deri rulo kalemlik, sizin görünen görünmeyen her şeyi daha ilgi çekici kıldığınızın bir nişanesi olacak. Sıradan kalemlerinizi bile sıra dışı bir zarafet ile tamamlayan bu deri rulo kalemliği sipariş etmek için lütfen web sitemizi inceleyin.