El Yapımı Küçük Not Defteri

El Yapımı Küçük Not Defteri

El yapımı küçük not defteri, küçükken kestiğimiz kâğıtlarla kendi çabamızla yaptığımız yaratıcılık ürünleriydi. Kâğıtları üst üste koyarak kestiğimiz ve zımba ya da iğne ve iplik yardımıyla sabitlediğimiz bu sayfalara hayal gücümüzün çerçevesinde kapaklar tasarlar ve mutlaka ön yüzüne isim ve soy ismimizle birlikte okul numaramızla sınıfımızı yazardık… Çocukluk çağlarımızda el becerisi ve emek isteyen bu uğraşlar tasarımsal açıdan pek fonksiyonlu olmasa da bizim için büyük anlam ifade ederdi ve “yaratım” gücünün verdiği safi özgüven ve mutlulukla göğsümüzü kabartırdı.

Mutfakta harıl harıl iş yapan annelerimize ya da sıra arkadaşımıza gurur ile gösterdiğimiz bu el yapımı çocukluk eserlerimizi zaman içinde unutmaya başladık.  Yaş ilerledikçe işin içine zamansızlık girdi ve bu değerli yaratıcılık eserlerinin yerine çantalarımıza standart makine basımı not defterleri girdi. Yaratıcılıktan ve özgünlükten uzak bu not defterleriyle zihnimizin arka odalarında kalan nu tatlı ve hoş anılar da çocukluk arkadaşlarımız, ilk aşklarımız gibi akıllardan uçup gitmeye başladı...

Peki, şimdi diyeceksiniz ne yapalım yani oturup A4 kâğıdı mı keselim yoğun iş tempomuz arasında! Eh, onu da öğle aralarında vakit bulabilirseniz yapın tabi, neden olmasın? Fakat benim size çok daha şık, çok daha estetik ve çok daha fonksiyonel bir önerim var: Her Şey Güzel imzalı yüzde yüz gerçek deri el yapımı küçük not defteri! Kendi yaratıcılığınızdan bir şeyler katarak güzelliğine anlam kazandırabileceğiniz bu not defterinin dilerseniz gelin birlikte inceleyelim!

Kişiye Özel El Yapımı Küçük Not Defteri

Kişiye özel el yapımı küçük not defterine dilerseniz kendi yaratıcılığınızı katabilirsiniz diyerek başlamak istiyorum söze. “Nasıl?” diye soran gözlerle makalemi okuduğunuza eminim şöyle ki; Her Şey Güzel tasarladığı diğer rakipsiz ürünler gibi bu ürüne de lazer işlemelerle dilediğiniz her şeyi kazıtabiliyor! Yani tıpkı çocukluğunuzda yaptığınız gibi kendi çiziminiz olan bir görseli bu ürünün ön yüzüne işletebilirsiniz. Yine tıpkı çocukluğunuzdaki gibi isminizi de işletebileceğiniz bu özel tasarım ürün kelimenin tek anlamıyla nostaljik değil de nedir?

www.dafont.com üzerinden seçtiğiniz herhangi bir yazı fontu ile arzu ettiğiniz uzunluktaki metinleri yazdırabileceğiniz bu anlam yüklü deftere illaki isim yazdırmak zorunda değilsiniz. İsterseniz mottonuzu ya da bir şiir gibi yine size anlamlı gelen yazıları bu kişiye özel deri not defterine yazdırarak hatırlamak istediğiniz şeyleri hep elinizin altında yani hafızanızda tutabilirsiniz.

Söz Uçar Yazı Kalır

Bilgelikleri su götürmez bir gerçek olan atalarımız ne kadar da doğru söylemiş. Gerçekten de sözler dilimizden çıktıktan bir süre sonra uçup giderken, yani unutulurken yazılan metinler daima yazıldığı yerde kalıyor, hafızalara kazınıyor…

Hafızalara kazımak istediğiniz bir aşkınız ya da masum bir sevginiz varsa tercih edebileceğiniz bu küçük not defteri; eşsiz bir hediye seçeneği. Annenize ya da babanıza, kardeşlerinize ya da yakın arkadaşlarınıza, kendinize ya da sevgilinize verebileceğiniz bu çok özel not defteri ile hislerinizi ya da düşüncelerinizi sonsuzluğa kazıyabilirsiniz. Deftere her elini attığında ya da masanın üzerinde öylece dururken her göze takıldığında sözlerinizi zihinlerde yankılatacak  bu Her Şey Güzel tasarımı, his ve düşüncelerinizi sürekli tekrarlayan ve böylece asla unutturmayan harika bir detay olacak.

Kahverengi, Turuncu ve Koyu Yeşil Deri Not Defteri

Kahverengi deri not defteri, turuncu deri not defteri ve koyu yeşil not defteri… Bu el yapımı özel tasarım not defterlerinde seçenek çok! Zevk ve beğenilerinize hitap edecek bu üründe size en uygun ürüne sahip olmak için lütfen buraya tıklayın.

Bu makale hakkında ilk yorumlayan siz olun

Yorum bırakın