El Yapımı Deri Günlük

EL YAPIMI İSME ÖZEL DERİ GÜNLÜK, NOT DEFTERİ NEDİR?

El yapımı deri günlük, yani not defteri sizin için özel olarak tasarlanmış özel bir not defteridir. Sizin isminize özel olarak tasarlanan bu çok güzel not defteri ile artık anılarınızı ölümsüz kılabilirsiniz. Üzerindeki metal işleme ile farkını yüz metre öteden belli edecek bu defteri sevdiklerinize özel olarak tasarlatabilir ve harika bir hediye seçeneği belirleyebilirsiniz.

El Yapımı İsme Özel Deri Günlük, Not Defterinin Özellikleri

  1. Bu bütün ince detaylarına kadar düşünülmüş çok özel deri günlük oldukça kalın bir defterdir. Dolayısı ile yaşadığınız unutulmaz anları en ince ayrıntısına kadar kaleme alabilir ve daha sonra okumak amacı ile saklayabilirsiniz.
  2.  İsme özel deri günlük, not defteri; çizgisiz kâğıda basılmıştır. Bu şekilde sadece yazılarınızı değil çizimlerinizi de ölümsüz hale getirmeniz son derece mümkün. Yazılarınızı çok daha muntazam gösterecek bu zarif günlük ya da bir başka değiş ile not defteri; yarattığınız eşsiz çizimleri basılı çizgiler arasına gömmeyerek çiziminizin tüm güzelliğini gözler önüne serecektir.
  3. Sizin için, size özel olarak düşünmüş bu kişisel deri günlük, kahverenginin asaleti ile bütünleşmiş durumdadır. Kahverenginin insanda uyandırdığı dinginlik ile huzur içinde defterinize yazılarınızı ya da çizimlerinizi dökebilirsiniz.
  4. Yüzde yüz gerçek (hakiki) deri ile yapılmış bu ürün ile kaliteyi parmak uçlarınızda hissedeceksiniz. Yumuşak yapısı ile dokunmaya doyamayacağınız bu çok özel kişiye özel deri günlük deriye eskitilme görüntüsü verilerek dizayn edilmiştir. Eskitilmiş deri görüntüsü ile vintage bir hava yakalayacağınız günlüğünüzü görenler nereden aldığınızı öğrenmek için sıraya girecek!
  5. Defter üzerindeki metal işlemenin güzelliği bu çok ama çok özel ürünü daha da özel, daha da güzel kılıyor. Defterin metal kısmında tasvir edilen yarasa, sinema filmlerinde gördüğünüz o ölümsüz aşkları hatırlatacak. Bu neden ile kendinizi bir alacakaranlık serisinde bulmaya hazır olun! Uyur şekilde tasarlanmış bu metal yarasa işlemesine de tıpkı kahverengi hakiki deride olduğu gibi eskitilme efekti yansıtılmıştır.
  6. Defterin ön kısmına isminizi ve sizin için anlamlı olan bir tarihi yazdırarak kendinizi daha görünür hale getirin.
  7. Kişiye özel olarak tasarlanmış tamamen el yapımı olan bu çok özel deri günlük, not defterinin arka kapak kısmına uzunca bir metin yazdırabilirsiniz.
  8. Şık tasarımlı özel ahşap kutusunda gelen bu benzersiz not defterini alarak sadece bir günlük ya da not defteri değil aynı zamanda takı gibi özel eşyalarınızı koyabileceğiniz güzel mi güzel bir kutu da elde etmiş oluyorsunuz.

HAYATIM AŞK ROMANI OLSA KİTAP KAPAĞIM BU OLURDU!

Hayatım bir aşk romanından fırlamış gibi, mükemmel bir ilişkim var mı diyorsunuz. Sizi görenler kıskançlıktan kuduruyor mu? İşte sizi kıskananları delirtmek için sunulan bir başka fırsat: İSİMLİ DERİ GÜNLÜK, NOT DEFTERİ! Bu defterin çizgisiz kâğıdına yapıştırabileceğiniz resimler ile kendi aşk albümünüzü oluşturabilirsiniz. Defterin ara kısımlarınıza iliştireceğiniz küçük ama anlamlı detaylar (verilmiş bir papatya kurusu, otobüs ya da sinema bileti) ile anlam ve duygu yüklü bir anı defteri oluşturabilirsiniz. Tarih çizelgesine uygun olarak yerleştireceğiniz fotoğraf ve anlamlı detaylar ile sevgiliniz unutamayacağı bir sürpriz yapabilir ve ona hak ettiği muhteşem hediyeyi verebilirsiniz.

EL YAPIMI İSME ÖZEL DERİ GÜNLÜK NOT DEFTERİNİ NASIL KİŞİSELLEŞTİREBİLİRİM?

1) Ürünü kişiselleştirmek istiyorsanız lütfen sağ taraftaki '' Ürünü Kişiselleştir '' kısmından '' İstiyorum '' seçeneğine tıklayın.

2) Sonrasında hemen altında açılan '' Kişisel Not '' kutucuğuna istemiş olduğunuz yazı veya resimleri tarif ediniz. Örneğin; defterin ön kısmına: ABC veya defterin arka kısıma ekteki resim gibi belirtebilirsiniz.

3) Özel deri günlük aldığınızda eğer kapağına resim yapılmasını istiyorsanız '' Görsel '' ekleme kısmından resim ekleyebilirsiniz.

 

 

Bu makale hakkında ilk yorumlayan siz olun

Yorum bırakın