Damatlık Saat Modelleri

Damatlık Saat Modelleri

Damatlık saat modelleri, düğün öncesi gerek kız tarafının gerekse de damadın kendisinin kafasını kurcalayan bir saat modelidir. Zira düğün öncesinde damada hediye olarak gelecek bu saatin; hem şık hem kaliteli hem de anlamlı olması hediyenin veriliş amacı bakımından oldukça önemlidir. Peki, yüzlerce saat çeşidi ve binlerce saat modelinin arasından o anlam yüklü saat modelini nasıl seçeceğiz, kalitesinden nasıl emin olacağız? Bu soruların cevabını makalemizi okuyarak edinebilirsiniz.

Black Stone Erkek Kol Saati

Black Stone Erkek Kol Saati; gerçek gümüş taşı erkek kol saati, olarak da bilinen son derece şık bir erkek kol saati modelidir. 4,2 cm uzunluğundaki kasa çapıyla bileğe tam oturan bu özel tasarım ürün, parlak gümüş taşı kasası ile adeta “ben kalitenin ta kendisiyim” diye bağırıyor. 24,5 cm uzunluğundaki hakiki deriden siyah kayışı, her kalınlıktaki bileğe uygun ölçü seçenekleriyle damat ayrımı yapmıyor desek yeridir. 3 ATM suya dayanıklılığı bulunan Black Stone Gümüş Kişiye Özel Erkek Kol saati; miyota japan quartz hareketi ve mat IP siyah gövdesi ile piyasadaki sıradan saatlerden ayrışıyor.

Ağır görünümlü özel tasarımına rağmen bu güzel damatlık saat modeli, yalnızca klasik kıyafetlerle değil spor kıyafetlerle de uyum sağlayacak ömürlük bir saat! 289 TL değerindeki bu damatlık saat modeli, Her Şey Güzel’in lazer kesim işlemesiyle daha da özel, daha da anlamlı!

Copper Wood Erkek Kol Saati

Copper Wood Erkek Kol Saati; tıpkı Black Stone modeli gibi özel ölçülere sahip bir kol saati modelidir. Siyah ceviz ağacı kasasıyla sofistike bir görünüme sahip bu kaliteli damatlık saat modeli, kahverengi hakiki deri kayışıyla bilekte adeta bir sanat eseri gibi duruyor.

Zarif tasarımı ve 5 ATM suya dayanıklılığıyla damadınız tatil beldelerinde bile bileğinden bu şahane saati çıkarmak istemeyecek. 316 paslanmaz çelik kasası her tür rutubetli ortamda nem ile savaşarak uzun yıllar bilekteki yerini koruyacak.

Miyota japan quartz saat hareketi ile bu şahane damatlık saat modeli, bilhassa şık kıyafetlerde eşsiz bir tarz yaratacak cinsten. Saatin arka kasasına işletebileceğiniz görsel ya da metin ile klasik kombinler daha ilgi çekici ve daha şık! 389 TL değerindeki Copper Wood Erkek Kol Saati, ömürlük kullanım süresi baz alındığında oldukça uygun hesaplı oluyor.

Gold Forrest Erkek Kol Saati

Farklı bir tarz yakalamak isteyenler için adeta biçilmiş bir kaftan olan Gold Forrest Erkek Kol Saati, sahip olduğu özellikler bakımından Copper Wood Erkek Kol Saatine benziyor. Ancak bu özel saatin sahip olduğu öyle bir özellik var ki, bu saati tamamen eşsiz kılıyor. Kasasının ön kısmında bulunan gerçek yosun çimi ile piyasadaki hiçbir saate benzemeyen bu şık damatlık saat modeli, doğanın yaşayan, canlı bir parçasını damadınızın bileğinde hissettirecek!

Uzun süre kullanım imkânı bulunan Her Şey Güzel imzalı bu tasarım ürün, 389 TL değeriyle, yine isme özel olan ahşap bir kutuda geliyor. Anlayacağınız Her Şey Güzel’den alışveriş yapmak bir taşla kuş katliamı demek! Damadınıza hak ettiği ayrıcalığı göstermek için güzel bir yol olan Gold Forrest Erkek Kol Saatini bizce sakın kaçırmayın.

Bronze Stone Erkek Kol Saati

Gerçek mermer kasasıyla her tarz kıyafete çok yakışacak olan bu damatlık saat modeli, görenleri kendisine hayran bırakacak bir ürün. Zira piyasadaki başka hiçbir saatte karşılaşamayacağınız gerçek mermer kasa, farklılığı ile dillere pelesenk olacak ve saati takan kişiyi biricik hissettirecek. 389 TL değerinde olan bu özel tasarım ürünü saat, gerek 5 ATM suya dayanıklılığı, gerek 316 paslanmaz çelik kasası, gerek siyah renkteki gerçek deri kayışı gerekse de bileğe tam gelecek kayış uzunluğu ve kasa çapıyla oldukça sizin için, size özel…

Bu makale hakkında ilk yorumlayan siz olun

Yorum bırakın