Özel Tasarım Çakı

Çok Amaçlı Çakı

Çok amaçlı çakı ile her işiniz cepte!

Her şey güzel imzalı bu çok özel tasarım çakı; kamplar ve piknikler başta olmak üzere her mekânda her zaman kurtarıcınız olacak. Çünkü Her Şey Güzel tasarımcılarının sizler için tasarladığı bu çok fonksiyonlu çakı, sahip olduğu özelliklerle tek bir ürün olmaktan çok uzak! İçinde barındırdığı testere, cetvel, keski ve anahtarlık ile bu üründe yok yok desek yeridir.

Birçoğumuz doğa ile bütünleştiğimiz aktivitelere bayılırız. Ne var ki kamp ya da piknik gibi çeşitleri olan bu aktivitelerde evimizin konforundan uzakta oluruz ve ihtiyaç anında aradığımız aletleri her zaman bulamayız. Bunun nedeni doğa aktivitelerinde genellikle kullandığımız sırf çantalarının hacminin ihtiyaç duyduğumuz her şeyi alacak genişlikte olmaması; olsa bile ağırlığı nedeni ile tüm o alet edevatı yanımızda taşımayı tercih etmememizdir. Peki, tüm bu yorucu ikileme karşı ne önerirsiniz derseniz; doğa aktivitelerinde ihtiyaç duyduğumuz alet edevata çözüm olarak size çok amaçlı çakıyı önerebiliriz. Avuç içine sığan ebatlarına rağmen sahip olduğu fonksiyonlarla bir çanta dolusu alet çantası işlevselliğinde olan bu çakı, kolayca cebinize sığabilir. Hafif yapısı ile trekking (doğa yürüyüşü), hiking (dağ tırmanışı), ferrata (kaya tırmanışı) ve Sport Climbing yani sportif tırmanış gibi aktivitelerde bu fonksiyonel çakı size asla ama asla ağırlık yapmaz.

Günlük hayat içinde de pek çok defa ihtiyaç duyduğumuz cetvel, makas ve bıçak gibi ürünler de bu Her Şey Güzel tasarımlı işlevsel çakıda mevcut! Anahtarlık özelliği bulunan bu çakıyı ev, araba ve iş yeri anahtarları gibi gün içinde yanınızdan ayırmadığınız anahtarlara sabitleyebilirsiniz. Makul ebatları ile yer kaplamadan pek çok ürünü hizmetinize sokan bu ürünü anahtarlık olarak kullandığınız takdirde hem acil durumlar için yanınızda daima bir alet çantası bulundurabilir hem de şık ve kaliteli tasarımıyla güzel bir anahtarlığa sahip olmuş olursunuz.

Çok Amaçlı Çakının Sahip Olduğu Ürünler Nelerdir?

Bu ürün bünyesinde toplam 17 farklı alet bulundurmaktadır. Makul ebatlarına karşın sahip olduğu bu 17 adet alet, gerek ev içinde gerekse de sokakta işinize yarayacak ürünler ile size pratikliğin, kalitenin, şıklığın ve işlevselliğin kapılarını açıyor. Şimdi dilerseniz bu çok özel ürünün sahip olduğu ürün çeşitliliğine hep beraber göz atalım:

 1. 5.5 cm uzunluğunda 1 adet olmak üzere toplamda 3 adet kesici bıçağı bünyesinde bulundurmaktadır.
 2. Durdurucu Matkap
 3. Açma Aleti
 4. Tornavida (Düz ve Yıldız tornavidalar için ve gözlük tornavida)
 5. Açıcı Tornavida
 6. Anahtarlık
 7. Makas Cımbızı
 8. Kürdan
 9. Tırnak Süpürgesi
 10. Ahşap Keski
 11. Büyüteç
 12. Cetvel
 13. Ölçekli bıçak
 14. Takma Çark
 15. Boşaltma Kancası
 16. Telli Kelepçe
 17. Telli Pense

İsme Özel Çakı

İsme özel çakı özelliği bulunan bu ürün hem muhteşem bir kişisel eşya hem de eşsiz bir hediye seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Sevgilinize, arkadaşınıza ya da babanıza hediye ederek mutlu onu çok mutlu edeceğiniz bu ürün pek erkeklerin başta olmak üzere pratikliği seven herkesin gözdesi! Kaliteli ve pürüzsüz ahşap gövdesine kazıtabileceğiniz görsel ya da metin ile bu özel tasarımı olduğundan daha da şık, daha da özel yapabilirsiniz. Kısacası Her Şey Güzel imzalı bu isme özel çakı, gittiğiniz her yerde tarzınızı ve farkınızı gözler önüne serecek bir ürün! Çeşitli ödeme imkânlarıyla daha da cazip hale gelen bu ürünü bizce sakın kaçırmayın!

 

Bu makale hakkında ilk yorumlayan siz olun

Yorum bırakın