Çim Kol Saati

Farklı olanlara çim kol saati modelleri...

Çim kol saati hediye bazında bakıldığı zaman birçok farklı yapıyı bünyesinde barındıran en özel hediyelerden biridir. Sevgiliniz veya sevdiğiniz insanlar için farklı bir hediye i arıyorsunuz? O zaman kesinlikle emin ellerde olduğunuzu belirtmek isterim. İster sevgililer günü, ister doğum günü ya da sıradan günler için seçtiğiniz bir hediye olsun. Çim kol saati farklı yapısıyla seçiminizi gerçekten çıta bazında yukarıya taşıyor. Çünkü size sunduğu sıradan ve basit bir saat modeli değil. Yanında taşıdığı ekstra özellikler sayesinde sizin hediyeniz diğer hediyelerden bir adım daha önde olacaktır. 

Peki, nedir bu çim kol saatleri?

 

Size doğanın bir parçasıymış gibi hissettiren çim kol saati modelleri  son zamanlarda popüler olma konusunda emina adımlar ile hedefe yürüyor. Kasasında yer alan gerçek çim yosun ile farklı görünmediğini iddia edemezsiniz. Sofistike tasarımı zaten onu özel ve farklı kılan detaylardan bir tanesidir. Ve evet, kullanılan çim gerçek bir çimdir. Ancak gerçek olması sizin aklınızda bir takım soru işaretlerine de yol açabilir. Kokar mı? Çürür mü? Nasıl olacak dediğinizi duyar gibiyim. Ancak bu konuda da bizlere güvenebilirsiniz. Çim araştırılmış ve dayanıklı bir yapıda olması için bazı metotlardan geçirilmiştir. Saat makinesinde düzgün çalışabilmesi adına bilimsel ve kimyasal tüm yöntemlerden geçirilmiştir.

Kişiye özel çim kol saati  aslında bu işin ve projenin en güzel parçasıdır. Bu özel ve mükemmel tasarıma sahip beyaz saat modelimiz bir de size özel bir yapıya dönüşmektedir. Çünkü saatin kasa kısmında arkasına dilediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz. Doğanın bu denli güzel parçasını bileğinizde hissetmek gerçekten çok güzel bir duygu olsa gerek. Ve daha da ötesi saatiniz tamamen sizin için tasarlanmış. 

Gördüğümüz bu güzel beyaz çim kol saati modelini sipariş etmek için lütfen linke tıklayınız. 

Ve aynı zamanda daha önce yazılmış olan Forrest Çim Saatler başlıklı makalemizde bu konuyla ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Bu makale hakkında ilk yorumlayan siz olun

Yorum bırakın