Cep Saati   

Cep Saati         

   

Cep saati, fazla yer kaplamayan, pratik ve estetik saat modelleridir. Genellikle erkeklerin kullandığı bir aksesuar çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu bağlamda bu türe mensup saatler için hem görsel hem de işlevsel meziyetlere sahip diyebiliriz. Çünkü bu saat çeşidi hem dayanıklı yapısı ile uzun müddetler size saatin kaç olduğunu doğru ve zamanında gösterecek hem de kombinlerinizle harika bir uyum yakalayarak görünümünüze sofistike bir hava katacaktır.

Cep Saati Modelleri Nelerdir?

Cep saati modellerine pek çok örnek vermek mümkündür. Blog sayfamızda bolca yer verdiğimiz bu özel saatlerinin bu kadar popüler olması da her zevke hitap edecek bir modelinin bulunabiliyor olmasıdır. İşte size bu kullanışlı mı kullanışlı, pratik mi pratik ve şık mı şık mini saatlerin birkaç modelinden bahsedelim.

Kurmalı Cep SaatiKurmalı cep saati herkes tarafından beğenilerek ve sevilerek kullanılan pratik, kullanışlı ve güzel bir saattir. Her cinsiyetten kişinin gönül rahatlığıyla takabileceği bu muhteşem ürün, cep saati modelleri arasında oldukça revaçta bir saat! Kurdukça çıkardığı tik – tak sesi sizi çocukluğunuza götürecek kadar nostaljik! Retro giyime bayılan Her Şey Güzel müşterilerimiz bu saat modeliyle vintage görüntüsünü pekiştirerek adeta bir zaman makinasına sahip olacak!

Antika Cep SaatiKöstekli cep saatlerinin birbirinden güzel modellerini Her Şey Güzel’de bulabilirsiniz. Size ahşap kutusuyla birlikte gelecek bu saatler o kadar güzel ki görenler ona vermeniz için adeta yalvaracak.

Köstekli Cep SaatiKöstekli cep saatlerinin birbirinden güzel modellerini Her Şey Güzel’de bulabilirsiniz. Pek çok kaplama seçeneği bulunan bu özel tasarım ürünler; altın, gümüş ve antika yansımalı (kaplamalı) modellere sahip.

Tam vintage ürün sevdalılarına göre bir ürün olan bu ürünler, uzun yıllardır asaletinden dolayı oldukça popüler! Babalarımız ve dedelerimiz zamanında bir statü göstergesi niteliği taşıyan bu köstekli cep saati son yıllarda tırmanan nostaljik ürün modasının geldiği en şık nokta!

Bu çok özel saat modelinin kapaklı yapısı ve cebe kolayca sığan ebatları ile gittiğiniz her yerde size klasik görüntüsüyle eşlik edecek. Tarzınızı yaratmada size ilham verecek bir ürün.

Üstelik ürünü sipariş ettiğinizde; ürün ile birlikte aynı zamanda kapınıza ahşap bir saklama kutusu da geliyor.  Pürüzsüz gerçek ahşap yüzeyi ve üzerine lazer kesim tekniği ile işlenmiş baş harflerinizle bu kutu aslında bir saklama kutusu. Köstekli cep saatiniz kadar güzel ve eşsiz olan bu özel tasarımlı şık kutu; eğer saatinizi elinizden düşürebilirseniz, satın almış olduğunuz ürünü muhafaza etmeye yarayan bir ürün ve aldığınız her ürünle birlikte size gelecek ürün Her Şey Güzel’in siz değerli müşterilerine hediyesi; yani tamamen ücretsiz!

İsimli Cep Saatiİsimli cep saati, isminize özel olarak tasarlanmış bir üründür. Bir eşinin daha kimsede bulunmayacak olması bu ürünü oldukça özel kılıyor. Titiz lazer kesimlerle üzerine isminin işleneceği bu ürün, size pek çok açıdan farklılık katacak. Kişiye özel diye de adlandırılan bu model, aksesuar konusunda farklılık arayan müşterilerimiz için kaçırılmaz bir fırsat!

Resimli Cep SaatiResimli cep saati, tıpkı isme özel yani isimli cep saati modeli gibi lazer kesim tekniği ile CNC işi olarak meydana getirilir. Üzerine bir dergi ya da kitapta gördüğünüz tasarımı işleme imkanı sunan bu model, kendi çiziminizi de ürüne işlenebilir kılıyor.

Küçük çocuğunuzun sizin için yaptığı bir resmi bu ürüne işlettiğiniz takdirde evladiyelik bir anlam taşıyacak olan bu tasarım dilerseniz ailece çektiğiniz bir fotoğrafa da ev sahipliği yapabilir.

Kısacası aklınıza gelebilecek her tür görseli bu cep saati modeline işletebilir, ürüne manevi değer kazandırabilirsiniz.

Bu makale hakkında ilk yorumlayan siz olun

Yorum bırakın