Anı Defteri

Bırakın anılar biriksin…

Hayatımızda unutulmayacak, okuyunca yüzümüzde tebessüm oluşturacak anları yazdığımız defterdir aslında anı defteri. İlkokul sıralarında arkadaşlarımıza onlardan hatıra kalması için yazdırırdık. Üzerinden yıllar geçtiğinde bile açıp okuduğumuzda geçmiş mazimiz gözümüzde canlanır.

Anılar her zaman hatırlanır ve hatırlanması gerekir. İnsanların yaşadığı acı ve tatlı olaylar ders verir ve zamanla “nerden nereye” dediğimiz durumlar ortaya çıkarır.

Kişiye özel anı defteri sizler için özel tasarlanmış ürünlerdir. Özel günlerde sevdiklerinize vereceğiniz en güzel hediyedir. Defterin sayfaları dolmaya başladığında ve geri dönülüp okunduğunda “iyi ki böyle bir hediyem oldu” sözcüklerini şimdiden duyar gibiyim.

Ayrıca bu defteri farklı anlar için de kullanabilirsiniz. Örneğin düğün anılarınızı bu deftere yazabilir ayrıca fotoğraflarla süsleyebilirsiniz. Yok ben uzun yazıları sevmem derseniz. Tüm sayfaları en mutlu olduğunuz anıların fotoğraflarını koyarak anı albümü oluşturabilirsiniz.

Anne adayıysanız ve ilk günden doğum anına kadar o tatlı telaşı saklamak istiyorsanız. İlerde çocuğunuzun büyüyüp okuyacağı ve aynı zamanda mutlu olacağı harika bir doğum anı defteri oluşturabilirsiniz. Unutmayalım ki anılar biriktikçe değerlenir. Anı defterleri için önerebileceğim herseyguzel.com sitemiz de bulunan yepyeni ürünler arasında yer alan eskitmeli not defteri ürünümüzdür. Bu ürün özel tasarımıyla, yazarken farklı hisler oluşturacaktır. Eskitme yöntemi kullanılarak tasarlanan bu ürünün kapak kısmında nostaljik bir kilit bulunmaktadır.

Kişiye özel deri not defteri ürünümüzün arka kısmına dilediğiniz yazı ya da resmi ekleyebilirsiniz. Hatta dilerseniz kendi el yazınızı ekleyebilirsiniz. Ürünümüzün sayfaları da sarımtırak renginden oluşmaktadır. Bu sayede nostaljik bir hava elde edilmiştir. Son zamanlar da sıkça tercih edilen bu ürünümüz müşterilerimiz tarafından çok beğenildi. Ürünlerimiz özel ahşap kutusunda gönderilmektedir. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek en güncel ürünlerimizden haberdar olabilirsiniz. Ürünü sipariş vermek için linke tıklayınız.

 

Yılbaşı Hediyesi adlı makalemize linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Bu makale hakkında ilk yorumlayan siz olun

Yorum bırakın