Altın Cep Saati

Altın Cep Saati

Altın cep saati, altın yansımaları ile göz alıcı güzelliğe sahip kaliteli bir Her Şey güzel tasarımıdır. Bu altın yansımalı ürün, ufak çaplı ebatları ile çanta ya da cebinizde ekstra alan işgal etmez. Bu yönüyle oldukça pratik bir ürün diyebileceğimiz bu Her Şey Güzel tasarımı, özellikle beylerin vazgeçilmez aksesuarıdır diyebiliriz. Moda itibari ile yanlarında fazla aksesuar taşımamaya özen gösteren erkekler, kısıtlı depolama alanlarını akıllıca kullanarak alan tasarrufu yapmak zorundadır. Aynı zamanda bir aksesuar da kombini ve dış görüntüyü tamamlayan oldukça önemli bir unsurdur. İşte tam da bu çelişkinin ortasında kalan baylar çözümü ufak ebatlarıyla az yer kaplayan ama dış görüntüsündeki al beni ile kişiye tarz kazandırıcı şık bir ürün olan altın kaplama cep saatinde buluyor!

Altın Cep Saati Modelinin Avantajları Nelerdir?

Zincir detayı, mekanik görüntüsü, kurmalı özelliği, kaliteli metal alaşımı, sahip olduğu zarif ebatlar ve eşsiz tasarımıyla bu köstekli cep saatinin sahip olduğu birbirinden güzel avantajları bitmek bilmiyor. Fakat biz bu makalemizde sizler için bu avantajları kaleme almaya çalıştık. Arzu ederseniz başlayalım!

  1. Bu özel tasarım ürün, yalnız başına değil; yanında bir arkadaş ile kapınıza geliyor. Daha fazla merak ettirmeden söyleyelim; bu ürün kendi saklama kutusu olan yine özel tasarımlı bir ahşap kutuyla elinize geçiyor. Cilalı ve pürüzsüz ahşap yüzeyine kazınmış baş harfleriniz ile bu üründeki kaliteyi iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Saati muhafaza etmenin en şık yolu olan bu doğal kutuyu arzu ederseniz başka kişisel eşyalarınızı depolamak amacıyla da kullanabilirsiniz.
  2. Altın yansımanın güzelliğinden bu ürünün zinciri de nasiplendi. Kaybolmasını engellemek amacıyla yerleştirilen dekoratif zinciri isterseniz bileğinize dolayarak saatin elinizden düşmesi durumunda bile ürünün yerle temas etmesini engelleyebilirsiniz. Ceketinizin göğüs cebine yerleştirdiğiniz taktirde bu ürünün altın yansımalı zincir detayını üzerinizde sergileyebilir ve daha sofistike bir görüntü elde edebilirsiniz.
  3. Kapaklı tasarımıyla bu kurmalı cep saati, cam yüzeyindeki çizilmeleri en aza indirgerken şık bir görüntüyü de gözler önüne seriyor. Dayanıklı metal alaşım sayesinde çizilme ve ezilmeye dirençli bu ürünün kapakları yaşanabilecek kazalara set örüyor.

Altın Cep Saatinde Her Şey Güzel Farkı Nedir?

Her Şey Güzel tasarımını ve üretimini üstlendiği her ürünü en yüksek kalitede en uygun maliyetlerle üretmeyi hedefleyen bir özel tasarım firmasıdır. Yaptığı satışların arkasında duran bu sektöründe lider firma, “satış sonrası ürün takibini” titizlik ile yürütmektedir. Müşteri memnuniyetini odak noktasına koyan ve ihtiyaçları karşılamaya yönelik atılımlarıyla ön plana çıkan firmamız, sizleri bu ayrıcalıklı alışveriş dünyasına davet ediyor.

  1. Her Şey Güzel farkı ile edindiğiniz bu retro (vintage) ürün, size özel olarak tasarlanır. Kendi el yazınızı bile ürün üzerine kusursuz lazer işlemelerle kazımanızı olanaklı sağlıyor. Hataya yer vermeyen bu lazer kesim işlemiyle Her Şey Güzel farkını sizde hissedin!
  2. Devrin tasarruf devri olduğunu bilen paranın kıymetini bilen Her Şey Güzel gelişen teknolojiyi sıkı sıkıya takip ederek maliyeti düşürüyor. Firmamız bu şekilde kaliteli ürünleri mümkün olan en uygun fiyatlarla satışa sunuyor.
  3. Mekanik cep saatini web sitemiz üzerinden edindiğiniz takdirde ürün ücretsiz kargo imkânı ile elinize kolayca ulaşıyor. Siparişi verdikten 24 saat içinde kargoya verilen bu ürün elinize hızlıca ulaşıyor.
  4. Pek çok taksit imkânının yanında güvenli alışveriş adına size “kapıda ödeme” imkânı da sunuyoruz. Firmamızdan daha önce alışveriş yapıp kalitemizi deneyimlememiş tüketiciler için bu imkânın oldukça önemli olduğuna inanıyoruz.

 

Bu makale hakkında ilk yorumlayan siz olun

Yorum bırakın